Palarnia Kawy - Momento Coffee

Witamy Cię w progach naszej lokalnej palarni kawy w Rzeszowie

Szukamy świeżych ziaren z całego świata. Prowadzimy lokalną palarnię, sklep internetowy z kawą oraz firmową kawiarnię pełną aromatu. Dzielimy się wiedzą o dobrej kawie w postaci treningów oraz warsztatów.

Dla nas prowadzenie palarni to coś więcej niż codzienna praca. To realizacja marzeń oraz codzienna radość z kupowania i dostarczania kilogramów kawy. Uwielbiamy poznawać nowych ludzi, których łączą wspólne kawowe tematy.

Wiemy też ile osób dzieli z nami to uczucie, to nic dziwnego – kawa może zmieniać zwykłe chwile w coś więcej.

Nasze życie kręci się… wokół kawy

Momento Coffee Roastery mieści się w sercu Rzeszowa. Jesteśmy lokalną palarnią kawy. To tutaj spełniamy marzenie o wypalaniu kawy w rodzinnych stronach. Dzięki temu mamy bliski kontakt z osobami lubiącymi naszą kawę i przyjaciółmi. Chcesz wpaść na filiżankę pachnącej kawy? Zapraszamy!

  • Kup świeże produkty bezpośrednio z lokalnej palarni kawy
  • Spędź przyjemną chwilę w naszej kawiarni w Rzeszowie
  • Naucz się samodzielnie przygotowywać kawę speciality
  • Dowiedz się więcej na temat warsztat i szkoleń
momento-team-1
O-nas-4

Spróbuj kawy speciality

Odwiedź rzemieślniczą palarnię kawy założoną przez pasjonatów, którzy przygotują Ci kawę w jednej z kilku metod: espresso, kawa mleczna, aeropress, drip czy szybki przelew. Sam zdecydujesz co chcesz pić w domu. 

Czym Cię zaskoczą? Aromatyczną kawą w rozmaitych odmianach i profilu jej wypalania starannie dopasowanym do Twoich potrzeb. Wykorzystaj tę szansę. Moment pełny aromatu nowej przygody!

Dla nas prowadzenie palarni to coś więcej niż codzienna praca. To realizacja marzeń oraz codzienna radość z kupowania i dostarczania kilogramów kawy. Uwielbiamy poznawać nowych ludzi, których łączy… miłość do kawy. Ty również? Na pewno się dogadamy.

O-nas-4
Przewiń na górę